Корзина
10 отзывов
Контакты
ЧП БОР
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38068951-99-50
+38050054-53-82
+38073468-55-70
Михаил Юрчак
УкраинаЧеркасская областьШполаЛенина 43
Карта

Триєра

Триєра, фото 1
Триєра, фото 2Триєра, фото 3Триєра, фото 4
 • В наличии
 • Оптом и в розницу

Оптовые и розничные цены уточняйте

Триєра
Оптовые и розничные цены уточняйте
В наличииТриєра
+38068951-99-50
 • +38050054-53-82
 • +38073468-55-70
+38068951-99-50
 • +38050054-53-82
 • +38073468-55-70
 • График работы
 • Адрес и контакты

Триера

Системний післясходовий гербіцид для захисту ярого та озимого ріпаку від однорічних та багаторічних дводольних бур’янів

Тільки ріпак – і ніяких бур’янів!

Культура

Спектр бур’янів

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб і строки обробки

Ріпак ярий та озимий

Однорічні та багаторічні дводольні бур’яни, в т. ч. підмаренник чіпкий, види ромашки, гірчаки, щириці, лобода (види), гречка березкоподібна, види осотів та інші

0,27 - 0,31

Оприскування вегетуючих рослин восени та навесні, починаючи з фази 3 - 4 справжніх листків до появи квіткових бутонів у ріпаку

 

Переваги препарату:

 • знищення найбільш проблемних для ріпаку бур’янів
 • пригнічення підмаренника чіпкого
 • ефективне очищення полів від злісних бур’янів під висів наступних культур
 • широкий діапазон строків застосування

Призначення:

системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур’янами, в тому числі важковикорінюваними видами в посівах ріпаку.

Діючі речовини:

клопіралід, 300 г/л, та піклорам, 75 г/л.

Препаративна форма:

розчинний концентрат.

Характеристика діючих речовин:

клопіралід належить до класу хлорпохідних піридинів, піклорам – до похідних піридинкарбонових кислот. Обидві діючі речовини є синтетичними формами ростових гормонів.

Спектр дії:

Трієра призначена для боротьби з бур’янами родин Айстрових, Губоцвітих, Пасльонових, деяких видів Гречкових та Лободових та ін.Чутливі до гербіциду види: амброзія полинолиста, осот рожевий та його підвиди, волошка синя, вика волохата, гірчак почечуйний, нетреба (види), рутка лікарська, конюшина (види), жовтозілля звичайне, підбіл, молокан татарський, осот (види), паслін чорний, підмаренник чіпкий, ромашка собача та інші види. Середньочутливі: галінсога дрібноквіткова, гречка татарська, зірочник середній, мак дикий, лобода біла (до 4 листків), незабудка польова, жабрій звичайний, фіалка польова, щириця (види), глуха кропива (види). Препарат не знищує капустяні та злакові бур’яни.

Механізм дії:

володіє системною дією. Діючі речовини проникають через листки і транспортуються всією рослиною, включаючи кореневу систему та точки росту. Вони замінюють і блокують функції природних гормонів у чутливих видів рослин, які гинуть внаслідок порушення процесів росту.

Швидкість та симптоми впливу:

Пригнічення росту чутливих до Трієри шкідливих рослин настає через декілька годин після обприскування гербіцидом. В період активного росту бур’янів перші видимі ознаки ураження у вигляді: зупинки росту, скручування, деформації стебел і листків – стають помітні через 12 - 18 годин. Листки чутливих рослин через 1 - 3 тижні стають хлоротичними, після чого точка росту відмирає. Залежно від виду і погодних умов, бур’яни повністю гинуть через 2 - 3 тижні.

Рекомендації щодо застосування:

найкраща дія Трієри досягається за обприскування молодих, активно вегетуючих бур

facebook twitter
Информация для заказа
 • Цена: Оптовые и розничные цены уточняйте