Корзина
11 отзывов
Контакты
ЧП БОР
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380689519950
+380500545382
+380734685570
Михаил Юрчак
УкраинаЧеркасская областьШполаСоборна 43
Карта

Кораген

Кораген
 • В наличии

1 280 грн.

Кораген
1 280 грн.
В наличииКораген
Купить
+380689519950
 • +380500545382
 • +380734685570
Купить
+380689519950
 • +380500545382
 • +380734685570
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

КОРАГЕН®, 20 К.С.

 

Кораген®, 20 к.с.

Дійсно диво науки!

Інноваційний інсектицид проти лускокрилих шкідників на яблуні, томатах та колорадського жука на картоплі

 • Дійсно гнучкий у часі застосування – поєднує овіцидну, ові-ларвіцидну та ларвіцидну дію;
 • Дійсно швидка дія – відсутність пошкодження плодів;
 • Дійсно тривалий період захисту.

 

Діюча речовина: хлорантраніліпрол – 200 г/л;

Препаративна форма: концентрат суспензії на водній основі;

Клас: антраніламіди

Упаковка: пластикова банка 200 мл, 50 мл, 1 л.5л.

Препарат в Україні зареєстровано проти наступних шкідників:

Яблуня:

 • яблунева плодожерка, яблуневі молі та листовійки;
 • каліфорнійська щитівка (фаза личинки-мандрівниці): біологічна ефективність до 80%;

Картопля:

 • колорадський жук (дорослі та личинки), картопляна міль;

Томати:

 • бавовникова та інші види совок, колорадський жук.

 

Кораген® зареєстровано для застосування на картоплі на присадибних ділянках.

В подальшому планується розширення реєстрації на овочеві культури, кукурудзу та виноградники.

Властивості формуляції

 • Концентрат суспензії на водній основі (200 г д.р./л);
 • Хімічно та фізично стійкий;
 • Низька в'язкість, легко розливається / вимірюється, без запаху;
 • Мінімальні залишки в каністрі, що легко змиваються водою;
 • Високотехнологічна формуляція: гарно розчиняється для швидкого приготування розчину, не забиває форсунки обприскувача, легко вимивається з обприскувача;
 • Висока стабільність робочого розчину;
 • Без надмірного піноутворення;
 • Нелеткий;
 • Некорозійний;
 • Незаймистий, безпечний для зберігання.

Механізм дії

Основна дія препарату відбувається при потраплянні Корагену® до шлунку комах, а також через кутикулу (контактна дія). Кораген® активує рианідинрецепторні гени, які відіграють ключову роль в скорочуванні м'язів. Після прийому Корагену® активізується виведення внутрішніх запасів кальцію з м'язів шкідника (рецептор змушує рецепторний канал відкриватися на більш тривалий період часу). Неконтрольоване виділення іонів кальцію різко зменшує його внутрішні запаси в організмі. Внаслідок цього шкідник втрачає здатність скорочувати м'язи і миттєво настає параліч. В свою чергу, це призводить до зупинки харчування, личинки стають слабкими та невдовзі гинуть.

Потрапивши в організм комахи, спостерігаються наступні симптоми отруєння:

 • Миттєва зупинка харчування;
 • Параліч м'язів;
 • Загибель протягом 24-72 годин.

 

Новітній механізм дії забезпечує Корагену® відмінне місце партнера в антирезистентних програмах захисту та в програмах інтегрованого захисту.

Застосування на яблуні

Проведені дослідження показали, що Кораген® контролює чисельність яблуневої плодожерки кількома шляхами та на різних стадіях розвитку.

1. Овіцидна дія препарата варіює в залежності від строку обробки та щільності популяції шкідника. Найбільша овіцидна дія спостерігається при застосуванні Корагену® до початку відкладки яєць або по відкладених яйцях до фази чорної голови.

2. Ові-ларвіцидна дія Корагену® спостерігається під час прогризання гусеницею, що тільки відродилася, обробленої поверхні яйця. Внаслідок цього відбувається миттєва інтоксикація личинки яблуневої плодожерки, яка гине, не встигнувши вийти з яйця, або відразу після виходу.

3. Ларвіцидна дія Корагену® характеризується високою ефективністю проти гусениць шкідника та відбувається двома шляхами:

 • шлункова дія – при потраплянні препарату в гусеницю при харчуванні;
 • контактна дія – при попаданні на шкіряні покриви гусениці.

 

Особливо висока ларвіцидна дія спостерігається при поїданні шкідником обробленої поверхні. Кораген® діє миттєво, забезпечуючи відсутність пошкодження плодів.

На відміну від деяких інших інсектицидів, Кораген® контролює гусениць на всіх стадіях їх розвитку. При цьому їхня повна загибель спостерігається протягом 1-3 діб, проте культура залишається захищеною внаслідок швидкої зупинки харчування.

Зниження статевої активності метеликів

Дослідження, які були проведені як в лабораторних, так і в польових умовах, довели, що Кораген® також впливає і на метеликів, шляхом істотного зниження статевої активності самців та самок. Наявність на листях залишків препарату в польових умовах ефективно знижує здатність до спарювання щонайменше на 3 тижні. В свою чергу це призводить до зменшення щільності шкідника в послідуючих його поколіннях.

Рекомендації до застосування

 

Культура Норма застосування, мл/га Шкідливий об'єкт Максимальна кратність обробок
Яблуня 150-175 Яблунева плодожерка, каліфорнійська щитівка, інші лускокрилі шкідники 2
Картопля 60 Колорадський жук 2
Томати 125-175 Комплекс совок 2

 

Строк застосування

Кораген® має широке вікно для застосування проти яблуневої плодожерки. Обробку можна проводити від початку масового льоту метеликів шкідника (овіцидна дія) до початку відродження личинок з яєць (ові-ларвіцидна та ларвіцидна дія). Проте оптимальним періодом внесення препарату, для уникнення pизику пошкодження плодів шкідником, вважається період масової відкладки яєць. Наступну обробку Корагеном® слід проводити: 150 мл/га – через 12-14 днів; 175 мл/га – 14-21 днів в залежності від щільності популяції шкідника.

Згідно рекомендацій компанії "Дюпон" для уникнення резистентності слід застосовувати не більше 2-х обробок за сезон, обидві повинні бути послідовними в межах одного покоління яблуневої плодожерки (або проти І, або II покоління).

Кораген® характеризується тривалим періодом захисту, не менше трьох тижнів, що дає можливість зменшити кількість обробок проти основних шкідників яблуні.

Застосування на картоплі

Новітній механізм дії Корагену® забезпечує можливість його застосування в антирезистентних програмах захисту картоплі. Препарат можна застосовувати протягом виробничого сезону, починаючи від відкладання яєць та протягом виходу личинок. Найкраща ефективність та максимальний ступінь захисту культури досягається при обробці до початку виходу личинок з яєць шкідника кожного покоління. Імаго і личинки колорадського жука, що загинули внаслідок обробки Корагеном®, можуть залишитись на листковій поверхні картоплі, а потім через деякий час – осипаються під дією вітру або дощу. Період захист картоплі від колорадського жука складає 3-4 тижні.

Застосування на кукурудзі

З 2012 року інсектицид Кораген® дозволено до застосування на кукурудзі проти кукурудзяного метелика та інших лускокрилих шкідників.

Кораген® за світовою класифікацією ШАС діючих речовин відноситься до групи 28 і є єдиним представником цієї групи, що зареєстрований на кукурудзі.

Найбільш поширені шкідники кукурудзи

Кукурудзяний стебловий метелик (Оstrinianubilalis) є широко розповсюдженим видом як в Україні, так і в Європі. Він здатний пошкоджувати стебла, листя, волоть, качани та зерно кукурудзи, що призводить до значних кількісних та якісних (ризик мікотоксинів ) втрат врожаю.

Бавовникова совка  (Неіісоуегра агтідвга) - багатоїдна комаха,і саме на кукурудзі цей фітофаг є найбільш поширеним. Особливо небезпечними є пошко­дження волоті качана, що може призвести до масового недоопилення рослин. Гусениці шкідника проникають всередину качанів і живляться зернинами, залишаючи червоточини. Скупчення випорожнень гусениць та нанесені пошкодження в подальшому сприяють проникненню та розвитку грибкових та бактеріальних збудників, особливо фузаріозу та пліснявіння, що створює додаткові втрати зерна та його якості.

 

продаж інсектицидів Інноваційний інсектицид проти лускокрилих шкідників Кораген®, 20 к.с.

 

Кукурудзяний стебловий метелик Бавовникова совака

продаж засобів захисту рослин в Україні

Застосування на томатах

Багаточисельні дослідження показали, що гусениці різних видів совок найбільш чутливі до Корагеном® у порівнянні з іншими препаратами, що використовуються для контролю чисельності комплексу совок на томатах). Двохкратне застосування Корагену® забезпечує довготривалий (40 діб) та високоефективний контроль комплексу лускокрилих шкідників на томатах. Препарат можна застосовувати в період масового льоту совок та відродження личинок. При цьому оптимальним строком внесення Корагену® є масова відкладка яєць шкідником.

«Зелений» ефект

«Зелений» ефект - це наслідок ефективного захисту судинної системи кукурудзи. Ефективне скорочення популяції стеблового метелика означає, що судинна система культури продовжує працювати. Чим довше судинна система кукурудзи нормально функціонує, тим довше рослини будуть зеленішими (як мінімум на 2 - 3 тижні).

 оптова торгівля інсектицидами

Стійкість до змивання

Кораген® володіє високою стійкістю до опадів. Це з високою залишковою інсектицидною активністю препарату та його швидким транс ламінарним проникненням у листкову поверхню. Завдяки Кораген® має здатність рухатись наверх до молодих листочків картоплі та томатів протягом 28 днів після обробки.

facebook twitter
Характеристики
Основные
Производитель  Du Pont de Nemours & Company
Страна производительФранция
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
Объем5.0 (л)
Информация для заказа
 • Цена: 1 280 грн.