Корзина
10 отзывов
Контакты
ЧП БОР
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380689519950
+380500545382
+380734685570
Михаил Юрчак
УкраинаЧеркасская областьШполаСоборна 43
Карта

Курзат M68

Курзат M68, фото 1
Курзат M68, фото 2Курзат M68, фото 3Курзат M68, фото 4
 • В наличии

395 грн.

Курзат M68
395 грн.
В наличииКурзат M68
Купить
+380689519950
 • +380500545382
 • +380734685570
Купить
+380689519950
 • +380500545382
 • +380734685570
 • График работы
 • Адрес и контакты

КУРЗАТ®, М 68 В.Г.

 

Курзат

Фунгіцид + Zn + Мn = Курзат® М

Новий ефективний двохкомпонентний фунгіцид для захист широкого спектру культур, що контролює збудників фітофторозу пероноспорозу, мілдью, альтернаріозу

 • Проявляє профілактичні, лікувальні та антиспоруляційні властивості;
 • Чітко виражений стоп-ефект - при застосуванні до 1-2 днів на картоплі, томатах, цибулі після початку зараження, та 2-3 днів на виноградниках;
 • Забезпечує рослину життєво необхідними елементами: марганцем та цинком.

 

Діюча речовина: цимоксаніл – 45 г/кг, манкоцеб – 680 г/кг.

Препаративна форма:   водорозчинні гранули.

Упаковка: 10 кг; 1кг.

Механізм дії

Курзат® М 68 продовжує лінійку фунгіцидів на основі цимоксанілу від "Дюпон", та характеризується високим вмістом манкоцебу.

Цимоксаніл

 • Проявляє лікувальні властивості (стоп-ефект) та діє як інгібітор спороутворення.
 • Діє шляхом сповільнення та припинення багатьох клітинних процесів у збудників хвороб
 • Контролює всі існуючі раси та штами збудників фітофторозу, переноспорозу та мілдью як стійких, так і чутливих до феніламідів (д.р. металаксил).

Цимоксаніл переміщується з верхньої сторони листка до нижньої (трансламінарне проникнення) і перерозподіляється всередині листка (локально-системне переміщення). Це забезпечує стійкість до змиву опадів та можливість компенсувати неповноту покриття листя робочим розчином, що важливо для ефективного захисту культур проти мілдью, фітофторозу, переноспорозу.

Не виявлено жодного випадку прояву резистентності до цимоксанілу, однієї із основних діючих речовин Курзату® М 68 в.г. що широко застосовується в багатьох країнах світу.

Особливості дії цимоксанілу проти фітофторозу, переноспорозу та мілдью

Швидке проникнення цимоксанілу у листя та стебло, а також здатність капсулювати інфекцію до 2 днів після її проникнення, забезпечує гнучкий високоефективний контроль збудників як зовні, так і всередині листка.

Манкоцеб

 • Проявляє контактну (профілактичну) дію, що забезпечує різносторонній вплив на широкий спектр збудників
 • Манкоцеб перешкоджає розвитку патогенів на поверхні рослини шляхом інгібування активності ферментів грибів, порушує процеси синтезу АТФ.
 • Додаткове джерело живлення рослин марганцем та цинком.

Манкоцеб в разі профілактичної обробки ефективно контролює збудників з класу дейтороміцети – альтернаріоз, макроспоріоз, антракноз, септоріоз, ризоктоніоз, чорна плямистість та ооміцети – фітофтороз, переноспороз, мілдью. Саме тому, застосування манкоцебу є важливим інструментом для антирезистентних програм.

Особливості дії цимоксанілу

 

Особливості дії манкоцебу проти альтернаріозу

Особливості дії манкоцебу проти альтернаріозу Курзат® М 68 завдяки високому вмісту манкоцебу ефективно контролює збудників альтернаріозу (Аlternaria solani i Аlternaria alternata) та забезпечує 1700 г/га манкоцебу у максимальній нормі 2,5 кг/га. Для адекватного контролю альтернаріозу мінімально необхідна кількість манкоцебу становить 1500 г/га (2,3 кг/га).

Курзат® М 68, завдяки комплексному впливу на збудників захворювань, є ефективним інструментом для надійного контролю патогенів, у тому числі в антирезистентних програмах.

Курзат® М 68 поєднує надійність повної норми манкоцебу та локально-системну дію цимоксанілу, що забезпечує додаткову гнучкість в часі (2-3 дні) порівняно з захистом тільки контактними фунгіцидами.

Курзат® М 68 є високо селективним фунгіцидом по відношенню до оброблених культур, що разом з високою ефективністю проти комплексу захворювань забезпечує зростання врожаю та покращення його якості.

Підживлення марганцем та цинком

При недостатній кількості марганцю у рослин знижується синтез органічних речовин, зменшується вміст хлорофілу. На листках утворюється хлороз, що призводить в подальшому до відмирання листків та відмічається слабкий розвиток кореневої системи. Культурні рослини по різному відчувають дефіцит марганцю але особливо чутливими до цього елементу є картопля та томати.

Недостатня кількість цинку визначається на якісних показниках рослин, а також зменшують посухо-, жаро- і холодостійкість рослин. Чутливими до нестачі цинку є виноград, картопля та цибуля.

 • Курзат® М 68 покращує ріст і розвиток рослин та підсилює стійкість рослин шляхом підживленням важливо необхідними елементами марганцем та цинком.
 • Препарат забезпечує 340 г/га марганцю та 43,2 г/га цинку при кожній обробці при використанні у максимальній нормі 2,5 кг/га.

Рекомендації щодо застосування

Фунгіцид Курзат® М 68 слід застосовувати профілактично, перед тим як захворювання помічено у полі або на ранній стадії зараження перед появою видимих симптомів захворювання.

Інтервали між обробками

 • За звичайних умов інтервал між обробками складає 10-14 днів.
 • Слід скоротити інтервал між обробками до 7-10 днів:
 • при вирощуванні культур на поливі;
 • на дуже чутливих сортах до ураження;
 • при дощовій погоді, яка сприяє швидкому розвитку збудників захворювань;
 • коли помічені симптоми захворювань.

Стійкість до змиву опадами

Опади що випали, чи зрошення протягом 2-х годин після внесення препарату можуть знизити його ефективність.

 

Культура Картопля Томати Цибуля Виноград
Хвороба фітофтороз, альтернаріоз переноспороз мілдью
Норма витрати, кг/га 2,0-2,5 2,0-2,5 2,0-2,5 2,0-2,3
Норма робочого розчину, л/га 200-500 200-500 200-500 500-1500
Кратність обробок 3 обробки з інтервалом 7-14 днів
Період очікування, днів 14 14 14 30

 

Сумісність

Курзат® М 68 проявляє високу сумісність з інсектицидами, фунгіцидами та мікродобривами. При використанні на картоплі та томатах є сумісним з гербіцидом Тітус® 25 в.г.

Спеціальні рекомендації

 • Програма ранніх профілактичних обробок забезпечує найкращий ефект від застосування фунгіциду Курзат® М 68;
 • Дотримуйтесь рекомендованої норми витрати, норми виливу робочого розчину та інтервалів між обробками;
 • Для підсилення лікувальної дії рекомендується додавати ПАР (Тренд® 90).

  Курзат® М 68 може використовуватись від початку та до кінця системи захисту проти фітофторозу та альтернаріозу.

  *Для Курзату® М 68 в багатьох європейських країнах не встановлений термін очікування на картоплі та немає обмежень на кількість обприскувань.

  Приготування робочого розчину

  Курзат® М 68 добре розчиняється в воді, проте варто дотримуватись наступної процедури приготування робочого розчину: заповнити бак водою на 1/4 об'єму та включити мішалку. Повільно додати необхідну кількість Курзат® М 68 прямо в бак обприскувача. Продовжуючи перемішування додати решту води. Не зупиняти перемішування як під час приготування робочого розчину так і під час роботи обприскувача.

  Застосування на картоплі та томатах

  Застосування на картоплі та томатах

facebook twitter
Информация для заказа
 • Цена: 395 грн.